Ostatní

Třídění - všeho a ničeho

23. února 2014 v 18:23 | S-night
Takže, jelikož mám sama "bordel" ve věcech kolem blogu, tak si to všechno shrnu sem, což je podstatně výhodné řešení. No, dlouho tu nebudu promlouvat okolo a vrhnu se na to - co musím udělat, co chci udělat, co mám (ne)dobrovolně rozděláno apod., není toho zase tolik, jenže občas je ze mě hrozný zmatkař. Nu, Třídění - všeho a naprosto ničeho.

Poděkování: Věnováno SimLIi

3. listopadu 2013 v 16:52 | S-night

Návrat do světa blogů

26. října 2013 v 20:43 | S-night

Tak a máte mě tu zase. Na všechno - co se blogu týče - jsem poslední dobou kašlala. Napsala jsem maximálně - doslova - 900 slov za celé dva měsíce. Upřímně? Těch 900 slov jsem napsala asi před minutotu. Konktrétně jich je 896. A musí se přiznat, že jsem se do toho vrhala po hlavě. Ani jsem si neuvědomovala, jaká je to zábava hrát si se slovy a vytvořit pomocí nich příběh postav, které můžete ovládat - stejnětak svět ve kterém žijí. Není to vyloženě zázračné? Zkrácně - JSEM ZPÁTKY. Již proběhlo promazání článku, které jsem tu jednoduše už nechtěla ani vidět. Co se týče těch 896-ti slov - šlo o Carly. Ano. Konečně jsem se k této povídce vrátila. Upřímně je vše přejmenované - ne doslova. Co se týka charaktétů... Podle nich by jste postavy rozhodně nepoznaly! Vyloženě jsem se rozhodla využít toho, že jsem přišla o materiály ke zlepšení povídky. Myslím si, že je na co se těšit.

Doufám v návrat na místo, kde jsem skončila, takže je na čem pracovat.

Návrat a pohroma...

18. července 2013 v 0:36 | S-night
Není nutno číst - psáno ze vzteku.

Další hloupé a hloupě bezvýznamné kecy + diplom

2. července 2013 v 23:55 | S-night
Proč jsem tu nebyla? Nečekaná událost! Říká se jí bouřka. Vysvětlím: Přijde takhle bouřka nad Českou republiku a začne si hrát s blesky. Šup sem, šup tam. PRÁSK! A internet? To co po bílém modemu zbylo je černá - k ničemu nesloužící) -skříňka.

To by byl upřímě celý souhrn. A teď diplom za účast v soutěži, která také běžela, když jsem tu nebyla :DDD. Děkuji, diplom se povedl :3

 
 

Reklama


(čtu)
Bylo zrušeno, takže prosím vyčkejte - doplňuji postupně, nepřestala jsem číst.

-------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------

Účastním se soutěží: nic / nic / nic

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dess: SimLi / pictures by: weheartit.com