Básně

Čtvero andělů

27. dubna 2014 v 10:28 | S-night
Tak, zase básnička. Asi se už půjdu zahrabat, ale doufám, že do konce měsíce dopíšu první kapitolu povídek Spisy snílka a ACY (no, co se ACY týče, jak to bude se zveřejňováním ještě nevím, možná tu nebude vůbec, mám z ní smíšené pocity :D), popřípadě alespoň k jedné z nich. I s Carly to vypadá dobře. Pole naděje zatím asi ještě odložím. Ach jo. Doufala jsem, že začnu maximálně dvě povídky naráz. Vlastně, původně jsem chtěla vážně jenom jednu! Fuuuu... No, co už, že? :D A to nemuvím o Obviněná, Ovládaní, Existovat, jednorázovce Zbraveno do ruda nebo též jednorázové povídce Roj světlušek. Budu si muset vážně dost máknou! :D

Jako ledová skříňka

24. dubna 2014 v 19:47 | S-night
Jope. To byla zase doba. Něco napsat? Není problém. Něco napsat, přepsat do PC a zveřejnit. Aj. Kámen úrazu. No, nic jiného pro vás nemám, přičemž těhlech pár (ne)smysluplných vět jsem napsala, ani nevím jak.

Děkuju

9. dubna 2014 v 18:23 | S-night
Kamarádka řekla, že chce básničku jen pro sebe. No, dala mi téma a já něco vytvořila. Vlastně, za téma bych jí měla poděkovat, šlo to celkem hladce (neříkala konkrétní téma, ale popsala takovou příkladou situaci).

Mlč, prosím!

30. března 2014 v 19:20 | S-night
Omlouvám se za takovou delší neaktivitu. Už zase - náš modem je prostě svině (;D). Jo, slibuju, že komentáře i povídky doběhnu (dočtu, dokomentuju, zkouknu,...)! Na vlastní krk! No, ale o tom článek nepíšu. Napsala jsem básničku. Trochu jinou než ty ostatní, takže... Nic, prostě. Nevím.

Jenom stát

19. března 2014 v 11:09 | S-night
Nevím, co tu komentovat. Nudila jsem se a pak jsem se - zase - dostala k básnění. Takže, "Jenom stát", no.

Ohlušující ticho (Tt)

16. března 2014 v 12:59 | S-night
Tak jsem se jednou opět rozhodla pro článek k Tématu týdne. Mám pocit, že básnička je trochu slabší než některé jiné, ale nakonec jsem se rozhodla ji zveřejnit, protože pohled ostatních na věc nikdy neuškodí.

Tvůj pán, Vrah

15. března 2014 v 21:06 | S-night
S-night si zase hrála! Asi se trochu nudila a tak musela zase básnit! :D Ehm, tak já zase padám seriálu...

Opuštěný

11. března 2014 v 14:39 | S-night
Jaj! Našla jsem ještě jednu starší, kterou jsem mohla dokončit/upravit. Přeji příjemné počteníčko. :D A krásný den. Mimochodem, dá se pochopit, ale žádný hluboký smysl tam jednoduše není. Možná. :D

Konec všemu

27. února 2014 v 11:20 | S-night
Eto... Zase rýmovaná tvorba. Netuším, co k tomu povídat, takže to prostě zakončuji teď a přeji pěkné počtení. ^^

Posledním

10. února 2014 v 17:18 | S-night
Aktuálně mě napadá jediná související otázka: "Kde to má hlavu a patu?!". Našla jsem starší tvorbu, ale neměla jsem odvahu ji jen tak zveřejnit, takže jsem ji přece jenom alespoň trochu poupravila. Moc to nepomohlo, avšak aspoň některé části dostaly špetku smyslu. Předtím to bylo naprosto nepochopitelné (sama jsem luštila, co jsem to dva roky zpátky napsala + ta původní gramatika -_-" :D). Navíc... Mám pocit, že tomu chybí zakončení! No, už jsem nechtěla do toho více zasahovat, jelikož už bych to rovnou mohla smazat a napsat novou básničku. Takhle to má - pro mě - stále byť jen trochu historie. Nu, tady to bude jako každá druhá básnická tvorba, akorát možná stále trochu bezesmyslná. Tenkrát jsem vážně uměla ukrývat pravý význam až moc dobře. -_-" :D

Skutečným viníkem

4. února 2014 v 20:43 | S-night
Tak tu mám ještě jednu básničku. Vznikla spolu s básní "Ztrácíš vše", ale něják jsem ji zapomněla hodit na blog. Hazím ji sem teď. Ještě u toho dělám úkoly, takže - pšššt :D. No, přeji pěkné počtení.

Ztrácíš vše

31. ledna 2014 v 19:41 | S-night
Tak jsem si z nudy básnila a vzešel z toho takový... Co já vím. No, řekněme krátší básnička. Víte kolikátého je? 31.1.2014! Noa? Správně končí první měsíc tohoto roku, ale to není to jediné. Tomuhle blogu je jeden rok! Už je to rok, co poprvé spatřil světlo světa. Uvidím, možná k tomu ještě něco napíšu, ačkoliv asi provedu zvětšiny spíše soukromou oslavu! Jsem poměrně nadšená, jelikož byly chvíle, kdy jsem nevěřila, že se tohohle dožiju. Yeah! Ehm, teď zpátky k básničce...

Panenka

26. ledna 2014 v 16:04 | S-night
Eto... Nyní se tvářím provinile, že jsem to tu tak zanedbala a zároveň se snažím dělat, že o ničem nevím. Každopádně se omlouvám, že jsem to tu - opět - nechala bez dozoru. Pffff... No, měla jsem sice co dělat, jelikož jsem psala báseň do školy (máme tam učitelku, ktará se podobným věcem dřív věnovala, tak dobře radí), avšak na to se vymlouvat nebudu. Neaktivita netrvala jeden týden, že? Každopádně, přeji pěkné počtení. "Panenka" vznikla už asi před měsíc, ale jsem hold lenoch, no.

V objetí krvavého podzimu

8. listopadu 2013 v 17:20 | S-night
Pořádně dlouho tu nebyla básnička - teď vám jednu přináším. Měla být podzimní, ačkoliv není jako o podzimu jako o jeho činnech... Dá se říci...

Terč

4. června 2013 v 14:35 | S-night
Zase báseň, ale už pracuji i na Carly. Pokud čtete "News" v menu, tak víte co se stalo :-D. Ale to je mimo. Báseň? Spíš odstavec, který se mezi delšími ztratí.

Poslední nádech (Tt)

3. června 2013 v 20:54 | S-night
Na téma týdne :-). A't se vám líbí. Snaha byla a chvilku zabrala, ale mě básničky prostě baví. Možná, že ne vždy dobré, avšak ani to mne neodradí.

Cesta za mým tátou

2. června 2013 v 17:21 | S-night
Tak a jelikož já jsem zase tady, tak je tu báseň do jedné soutěže (seznam soutěží dole). Napsala jsem ji již před pár dny, ale pak jsem tu jaksi nebyla a tak :-D. Tak tady ji máte na téma "cesta".

Poslední snílci

15. května 2013 v 18:03 | S-night

Tohle je už taková starší básně. Vznikla roku 2012, ale i přesto, že je trochu na nižší úrovni sem patří. Psala jsem ji, když jsem uvažovala, jaké by to bylo mít svůj sen, které mu by se ostatní smáli, avšak sami by neuměli snít... Zvláštní to myšlenka, že?

Příběh snílka

21. února 2013 v 0:51 | S-night
Stvořeno na zadaná slova...

Realita a mé sny (Tt)

4. února 2013 v 20:32 | S-night
Opět na téma týden. Naprosto obyčejná, nevyčnívající. Užijte si její čtení...

Plyšové zvíře (Tt)

3. února 2013 v 13:06 | S-night
Vůbec první pokus o báseň na téma týdne.

Pohlcena

3. února 2013 v 0:21 | S-night
...

Druhá šance

2. února 2013 v 22:52 | S-night
...

Nastal čas

2. února 2013 v 22:30 | S-night
...

Ztracena

2. února 2013 v 21:35 | S-night
...
 
 

Reklama


(čtu)
Bylo zrušeno, takže prosím vyčkejte - doplňuji postupně, nepřestala jsem číst.

-------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------

Účastním se soutěží: nic / nic / nic

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dess: SimLi / pictures by: weheartit.com