Říjen 2013

Otázky přicházející z temnoty

29. října 2013 v 21:46 | S-night

První jednorázovka na tomto blogu! Můžete mi tleskat, dokopala jsem se k tomu. Je to takový kratší a mám pocit zvláštní příběh. No, posuďte sami. Připravte se na povídku s "nejdelšími" odstavci.


Liebster Blog Award tag

29. října 2013 v 1:12 | S-night
Teď jsem tu chvíli nebyla. Ti kteří sem chodí si jistě všimli. Co jsem se vrátila již jsem tento projekt párkrát zmerčila, ale moc jsem ho neřešila. Ignorovala jsem ho. Aspoň dokud mě Yasemin nenominovala. Jsem jí vděčná, zároveň se toho děsím. Uvidíme, jak mi to vyjde. Držte palce.


Návrat do světa blogů

26. října 2013 v 20:43 | S-night |  Ostatní

Tak a máte mě tu zase. Na všechno - co se blogu týče - jsem poslední dobou kašlala. Napsala jsem maximálně - doslova - 900 slov za celé dva měsíce. Upřímně? Těch 900 slov jsem napsala asi před minutotu. Konktrétně jich je 896. A musí se přiznat, že jsem se do toho vrhala po hlavě. Ani jsem si neuvědomovala, jaká je to zábava hrát si se slovy a vytvořit pomocí nich příběh postav, které můžete ovládat - stejnětak svět ve kterém žijí. Není to vyloženě zázračné? Zkrácně - JSEM ZPÁTKY. Již proběhlo promazání článku, které jsem tu jednoduše už nechtěla ani vidět. Co se týče těch 896-ti slov - šlo o Carly. Ano. Konečně jsem se k této povídce vrátila. Upřímně je vše přejmenované - ne doslova. Co se týka charaktétů... Podle nich by jste postavy rozhodně nepoznaly! Vyloženě jsem se rozhodla využít toho, že jsem přišla o materiály ke zlepšení povídky. Myslím si, že je na co se těšit.

Doufám v návrat na místo, kde jsem skončila, takže je na čem pracovat.


(čtu)
Bylo zrušeno, takže prosím vyčkejte - doplňuji postupně, nepřestala jsem číst.

-------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------

Účastním se soutěží: nic / nic / nic

------------------------------------------------------------------------------



------------------------------------------------------------------------------

dess: SimLi / pictures by: weheartit.com